Стильна прямокутна коробка зі щільного картону преміум-якості. Кришка має золотисту окантовку та декорована святковим бантом. Стрічка має унікальну текстуру з вплетенням золотистої нитки, що додає виробу особливого шику.
Характеристики:
-
Колір: Насичений червоний / Золотий.
-
Розмір: 33*25*11 см.
-
Матеріал: Високоміцний картон.
-
Декор: Комбінована стрічка з бантом.
-
Форма: Прямокутна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою, З глітером |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,30 ₴




