Новинка

Крафтовий пакет
Подарунковий пакет — це вже давно щось більше, ніж просто доповнення до подарунку.
Розмір:
Висота: 21 см.
Ширина: 15 см.
Глибина: 8 см.
Він — «візитна картка» самого презента. Адже, що обдаровується, насамперед бачить паковання, а вже потім його вміст...
Мінімальне замовлення — 1 пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками, З малюнком |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,24 ₴


