Новинка

Паперова гірлянда
Паперова гірлянда з картонних елементів у формі зірочок золотого кольору.
Ідеальний варіант для постійного декору в дитячій кімнаті.
Чудово вписується в інтер'єр дитячого садка або ж як тимчасове прикрашання будь-якої вечірки.
Загальна довжина гірлянди 1,5 метра.
Висота зірок 13 см.
Ширина зірок 13 см.
Мінімальне замовлення цієї позиції — 1 штука.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Картон |
| Тематика свята | Весілля, День Народження, Дитяче свято |
| Тип | Гірлянда |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,40 ₴



